Николай Левашов
Новости

TEDE & SIR MICH - T-Killa / SKRRRT / 2017Ustaw utwór T-KILLA z płyty SKRRRT zamiast sygnału oczekiwania na połączenie! Wyślij SMS o treści TEDE100 na numer 80833. Abonament: Orange – 4 zł | Plus - 2,02 zł | T-Mobile – 4,99 zł | Play - 2 zł reg. halodzwonek.pl

Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje teledysk do utworu T-Killa promujący album duetu Tede i Sir Mich "SKRRRT".

Witaj w traphałsie! Album zatytułowany SKRRRT to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. W najnowszym animowanym klipie TEDE i Michu zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a latynoskie brzmienie idealnie komponuje się z początkiem gorącego lata.

Teledysk do utworu T-Killa to głównie dwuwymiarowa animacja , złożona z rysunków niepowtarzalnego stylu donFelsona, ale pod wpływem tequili pojawiają się również elementy trójwymiarowe.

Płyta SKRRRT powstawała w dwóch krajach - Polsce i Czechach, dokąd wybrał się Tede z ekipą by stolicy naszych południowych sąsiadów stworzyć mobilne studio i w nim nagrywać najnowszy album. Za oprawę graficzną i multimedialną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus.

ZAMÓW CD: http://sklep.wielkiejol.com
KUP MP3 T-KILLA: http://tede.nuplays.pl/T-KILLA
ZAMÓW CAŁY ALBUM W MP3: http://tede.nuplays.pl/SKRRRT
PREORDER NA iTUNES: http://bit.ly/SKRRRT_PREORDER_iTunes

Reżyseria i animacja: Rafał Felak (@donFelson)
email: [email protected]
http://www.facebook.com/shinyheadanimation
http://www.instagram.com/donfelson/

Obserwuj:
http://www.wielkiejol.com
http://facebook.com/tdftede
http://facebook.com/sirmich

Facebook