gSZULA - Tylko Mnie Kochaj (Nowość Disco Polo 2017) - vinplay.org

SZULA - Tylko Mnie Kochaj (Nowość Disco Polo 2017)


Pobierz SZULA - Tylko Mnie Kochaj (Nowość Disco Polo 2017) w jakości 320 kbps !!! - bez logowania - za darmo

SZULA - Tylko Mnie Kochaj (Nowość Disco Polo 2017)
Pobierz ten utwór: http://independentdigital.lnk.to/SZULA-Tylko_Mnie_Kochaj
Subskrybuj kanał disco polo BRAXTON MUSIC: http://www.youtube.com/c/braxtonmusic?sub_confirmation=1
FANPAGE DISCO POLO BRAXTON MUSIC : http://www.facebook.com/BraxtonMusic/
FANPAGE DISCO POLO SZULA: http://www.facebook.com/SZULAMusic/
STRONA: http://www.braxtonmusic.pl

SZULA - Tylko Mnie Kochaj
muzyka. Dariusz Polubiec
słowa. Norbert Wawrzyn


SZULA - to pseudonim artystyczny wokalistki dance i disco polo, Urszuli Bilińskiej pochodzącej z Lubina, choć urodziła się i poniekąd wychowała w Sochaczewie. Od najmłodszych lat SZULA przejawiała zainteresowanie do muzyki, biorąc udział w konkursach oraz festiwalach muzycznych. W młodości przy dźwiękach disco polo programu disco Relax, w każdą niedzielę wraz z rodziną SZULA spędzała czas przed TV. Zawsze miała zamiłowanie do dance i disco polo, ale również interesowała się innymi gatunkami muzycznym takimi jak Hip-hop, RNB czy Soul. Swój głos kształtowała w Lubinie pod okiem Pani Anny Piwowarczyk, próbowała też swoich sił instrumentalnie grając na skrzypcach i klarnecie, lecz śpiew w zestawieniu z instrumentami wygrał.
W 2017r SZULA zdecydowała się wziąć udział w programie telewizyjnym Disco Star, transmitowanym w stacji POLO TV. Przechodząc etap w Poznaniu, dostała się na główny casting do Warszawy. Gdzie została dostrzeżona przez wytwórnię Braxton Music Polska, z którą rozpoczęła współpracę. Jej pierwszy utwór „Uwierz Że Ja”, był grany przez wiele stacji radiowych i telewizyjnych, a na samym Youtube wyświetlany był blisko milion razy.
„Tylko Mnie Kochaj” – to kolejna nowość disco polo, w którą również zaangażowali się Norbert Wawrzyn i Dariusz Polubiec. Ten energiczny utwór jest idealną wakacyjną propozycją, do której teledysk kręcony był nad pięknym polskim morzem.

BRAXTON MUSIC 2017

Facebook